ESTEL Professional - вибір професіоналів.

За багато років роботи невелика компанія, що випускає косметичні засоби для волосся, розрослася в великого виробника і отримала популярність у всьому світі завдяки якості товарів, що випускаються. Йдеться про компанію ESTEL Professional - лідера на ринку косметики по догляду за волоссям.

Секрет популярності простий. Компанія використовує для створення косметичних засобів тільки природну, екологічно чисту сировину, застосовує сучасні технології і ретельно стежить за якістю продукції, що випускається. Косметичні засоби постійно удосконалюються, створюються нові лінії, здатні підкреслити красу волосся, надати їм здоровий блиск і пружність. Особливо популярні фарби для волосся, які представлені в широкій палітрі відтінків і зарекомендували себе як стійкі і щадні засоби.

В асортименті ESTEL Professional не менше 1000 найменувань продукції. Основний перелік в каталозі становить косметика для волосся - стійкі фарби, засоби для стайлінгу, аксесуари для перукарів, цілеспрямовані лінії шампунів і бальзамів, що забезпечують догляд, лікування та відновлення волосся, засоби для завивки. Поряд з ними компанія пропонує і засоби по догляду за обличчям і тілом, лінії засобів по догляду для чоловіків, фарбу для вій і брів. Нещодавно була випущена дитяча лінія шампунів і гелів для тіла, яка відрізняється м'якою і щадною дією.

Косметику ESTEL Professional використовують сьогодні багато салонів краси і перукарні. Можна навіть сказати, що робота з косметичними засобами цього виробника дозволяє підкреслити імідж салону, показати бажання перукаря надати клієнту висококласний результат. Продумана цінова політика, відмінна якість продукції ESTEL Professional залучили і майстрів "Перукарня No1" в м. Києві. Ось уже кілька років в салоні використовують професійні засоби для фарбування волосся і стайлінгу цього виробника. І в результаті "Перукарня No1" має велике число вдячних постійних клієнтів, готових рекомендувати послуги салону своїм друзям.

Зберегти волосся здоровими в екології сучасних міст і шаленому темпі життя дуже складно. Про це добре знають фахівці компанії ESTEL Professional, тому кожен день вони працюють над вдосконаленням технологій і створюють нову косметику, здатну підтримувати волосся в ідеальному стані.