Бажаєте, щоб ваше життя заграло яскравими фарбами, які розбавлять сірість буднів? Тоді приходьте в «Перукарню No1» в Києві. Досвідчені фахівці нашого салону володіють модними техніками фарбування волосся і допоможуть Вам визначитися з кольором і відтінком.

На сьогоднішній день виробники професійної фарби для волосся можуть похвалитися якістю своєї продукції, до складу якої входять природні компоненти. Вони сприятливо впливають на волосся, забезпечують їм гарний і здоровий вигляд.

Перукар знає багато тонкощів такої процедури: наприклад, той факт, що важке і жирне волосся після освітлення стає легшими і довше залишається чистими. Тому краще всього відвідати «Перукарню No1» і довірити себе професіоналам.

Тонування - щадний спосіб фарбування волосся. Для жінки - прекрасний шанс без особливого ризику поміняти свій образ. Вся справа в тому, що фарба для тонування не містить аміак і перекис водню. Після впливу легкого барвника, волосся знаходять сяйво і природний вигляд. А головне - клієнт має можливість приміряти на себе різні відтінки, не побоюючись завдати серйозної шкоди своєму волоссю.

Мелірування - один з найпопулярніших способів фарбування волосся. Перукар вибирає пасма для мелірування, завдає на них блондуючий препарат і загортає у фольгу. Майстер варіює товщину, порядок відбору пасом, відтінки кольору в залежності від ефекту, що досягається за бажанням клієнта.

Чому багато жінок обирають мелірування?

  1. Щадний режим фарбування: мелірують не все волосся, а тільки прядки.
  2. Волосся стає візуально більш об'ємним, яскравим.
  3. Мелірування ідеально приховує сивину.
  4. Не потрібно постійне фарбування коренів волосся.
  5. Можливість додати будь-який стрижці родзинку, індивідуальність і неповторний стиль.
  6. Любителі експериментувати вдаються до кольорового графіку. Можна стати володарем ексцентричного орнаменту або лаконічної геометричної фігури на волоссі.

Майстри «Перукарні No1» стежать за новими віяннями моди, осягають вершини перукарського мистецтва і дорожать своєю репутацією і довірою клієнтів. Тут Ви завжди можете розраховувати на професіоналізм майстрів, готових виконати вимоги навіть найвибагливіших відвідувачів! Запрошуємо Вас особисто переконатися в цьому і відвідати наш салон!