Новинки

Акрилове зміцнення нігтів

Красиві доглянуті нігті давно не розкіш, а обов'язок кожної дівчини. Харчування і зміцнення нігтиків вимагає часу, якого у сучасної жінки і так обмаль. Тому багато представниць прекрасної статі шукають місце для відвідування майстра з манікюру в своєму щільному графіку

Акрилове зміцнення на сьогоднішній день одна з найбільш популярних процедур в світі. Розсипчастий порошок акрилової пудри при затвердінні перетворюється в міцний матеріал, який гідно оцінили навіть в стоматологічних клініках. Працювати з акрилової пудрою вкрай просто, а сам матеріал володіє особливою структурою, яка дає можливість повітрю проникати прямо до нігтьової пластини. Ваш ніготь "дихає" і залишається здоровим і міцним, але при цьому захищеним від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Акриловий "панцир", створений хорошим майстром для ваших нігтів, вбереже їх під час миття підлог і посуду. Безсумнівним плюсом є також той факт, що на відміну від натурального нігтя, затверділий акрил набухає при контакті з водою. А це означає, що лакове покриття довше збережеться неушкодженим.

Акрилова пудра не є дешевим косметичним засобом, але повністю виправдовує свою вартість. Дівчата, які ризикнули спробувати акрилове зміцнення нігтів, залишаються задоволеними і в майбутньому знову вдаються до цієї процедури.