Покриття гель-лаком

покрытие гель-лаком

Гель-лак - це гібрид лаку для нігтів і гелю для нарощування, який наноситься на нігтьову пластину як звичайний лак, але за рахунок сушки під ультрафіолетовою лампою перетворюється в ультра міцне покриття. Всі гель-лаки об'єднує технологія нанесення і рекордна стійкість - більше 3-х тижнів.

Переваги гель-лаку

Він тримається від двох до чотирьох тижнів. Це дуже зручно і актуально на сьогоднішній день.

За допомогою гель-лаку захищається нігтьова пластина від зовнішнього механічного впливу.

Гель-лак не містить шкідливих компонентів.

За допомогою гель-лаку можна вибрати абсолютно будь-який дизайн, зробити стрази, бульонки, об'ємний дизайн, який непросто повторити за допомогою звичайних лаків. У гель-лаку немає різкого запаху, який є у звичайного лаку.

Правила носіння гель-лаку

Щоб покриття не почало відшаровуватися і носилося протягом 3-4 тижнів, для цього варто виконувати кілька ОСНОВНИХ ПРАВИЛ:

  • після нанесення гель-лаку слід уникати тривалих водних процедур (гарячої ванни, відвідування басейну);
  • також протягом першої доби не можна робити парафінотерапію і відвідувати сауни, лазні;
  • необхідно уникати механічних пошкоджень: стукати нігтями, колупати гель-лак та ін .;

Скільки можна носити гель-лак і чому

На сьогоднішній день з метою економії та нестачі часу дівчата носять гель-лак місяць, а то і більше, не розуміючи, що можуть завдати великої шкоди нігтьовій пластині.

Технологи вважають і радять носити покриття не більше 2-3 тижнів. Якщо дівчата носять покриття більше 3 тижнів, то йде навантаження на кінчик нігтьової пластини. У кращому випадку це може привести до поломки нігтя, а в гіршому до деформації нігтьової пластини