Красиві і доглянуті нігті говорять про здоров'я жінки і про те, що вона любить себе і дбає про зовнішній вигляд. Все більш актуальним стає метод нарощування нігтів гелем або акрилом. Останнім часом найбільш популярним став спосіб нарощування нігтів біогелем.

Біогель на сімдесят відсотків складається з:

  • кальцію;
  • природіх смол дерев;
  • протеїнів.

Цей матеріал зміцнює, оздоровлює і нарощує нігті, не травмуючи їх. Нігті під ним «дихають», а для зняття біогелю використовується спеціальна рідина.

Наращивание ногтей в Киеве

Акваріумний дизайн

Один з найпопулярніших способів. Між двома акриловими шарами створюється візерунок з різнокольорової фольги, пудри, намистин і інших матеріалів. Верхній шар акрилу «ховає» його за прозорою поверхнею, як за акваріумним склом, захищаючи малюнок від пошкоджень. Такий дизайн не вимагає особливого догляду.

Нарощування на формах

Одна з новітніх технік. Цей метод підходить для ламких і коротких нігтів. Під вільний край нігтя підкладається особлива форма. Перший шар речовини для нарощування продовжує пластину нігтя, а другий шар робить перехід непомітним, а нігтю надає твердість і міцність.

Наращивание ногтей в КиевеНаращивание ногтей в КиевеНаращивание ногтей в Киеве

Французький манікюр

Класичний вид нарощування для доглянутого повсякденного нігтьового дизайну. Зафарбовується тільки край нігтьової пластини. Біла «посмішка» доповнюється смужкою з блискіток золотистого або сріблястого відтінку або для міцності покривається пудрою з акрилу.

Зняття нарощеного покриття

Перукарня No1 міста Києва надає послуги з нарощування і правильного, нешкідливого зняття нарощеного покриття, які можна довірити тільки кваліфікованим фахівцям. Акрил і біогель відмочуються особливими розчинами, а гель видаляється методом спилювання.

Корекція нігтів

Нігті постійно ростуть і доглянутого вигляду вимагає їх регулярне коригування. Для проведення корекції професіонали рекомендують щомісячне відвідування салону.

Перукарня No1 міста Києва надає повний комплекс догляду за нігтями. Професіонали підберуть відповідний дизайн і додадуть нігтям доглянутий вигляд