Сучасний педикюр включає в себе не тільки обробку нігтів на ногах, але і численні процедури по загальному оздоровленню і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри стоп і пальців ніг. Своєчасний, регулярний і професійно зроблений педикюр дозволить вам позбутися від мозолів і натоптишів або уникнути їх появи. І звичайно ж, красиві і доглянуті нігті на ногах додадуть ще один помітний штрих до образу жіночої краси.

«Перукарня No1» пропонує в Києві за цінами нижче середніх по місту усі послуги сучасного педикюру:

 • класичний (обрізний) педикюр, до складу якого входить обробка нігтів, кутикул і видалення мозолів за допомогою спеціальних ножиць, щипців і пилок
 • європейський (не обрізний) педикюр із застосуванням спеціальних рідин для розм'якшення нігтів, кутикул і мозолів, які потім обробляються спеціальними пилками і пемзою (без застосування ножиць)
 • SPA-педикюр зазвичай застосовується в якості доповнення до класичного і апаратного педикюру та включає в себе процедури, спрямовані на релаксацію, загальний догляд і оздоровлення шкіри ніг. Сюди входять різні розслаблюючі і ароматичні ванни для ніг, масаж ніг із застосуванням різних скрабів, ароматичних масел, кремів та ін.
 • апаратний педикюр - самий технічно просунутий вид педикюру, спрямований на усунення і попередження різних косметичних дефектів нігтів і шкіри пальців ніг і стоп, таких як мозолі, натоптиші, врослі нігті, дефекти і пошкодження нігтьових пластин на ногах, загрубіла шкіра стоп.

Апаратний педикюр - салонна процедура, що вимагає особливої кваліфікації фахівців нігтьового сервісу і застосування спеціальних складів для підготовки шкіри і нігтів, спеціальних шліфувальних машинок і інструментів. Застосовуючи особливі розм'якшуючі креми для мозолів і врослих нігтів, фахівці потім видаляють або коректують косметичні дефекти за допомогою підбирання індивідуально різноманітних шліфувальних насадок. Апаратний педикюр дозволяє швидко і ефективно справлятися із застарілими косметичними проблемами шкіри і нігтів ніг.

Процедури педикюру можна і потрібно чергувати процедурами по загальному оздоровленню і омолодженню шкіри ніг, наприклад, парафінотерапією. У «Перукарні No1» в Києві ви можете замовити всі ці послуги і переконатися, що вони виконуються на найвищому рівні. Приходьте в «Перукарню No1» і ми обіцяємо - Вам захочеться прийти до нас знову!

Найчастіше методика педикюру включає наступні процедури:

Педикюр в «Парикмахерской №1» в КиевеПедикюр в «Парикмахерской №1» в КиевеПедикюр в «Парикмахерской №1» в КиевеПедикюр в «Парикмахерской №1» в КиевеПедикюр в «Парикмахерской №1» в КиевеПедикюр в «Парикмахерской №1» в Киеве

 • Підготовка ніг до педикюру. Зняття старого лаку.
 • Розпарювання ніг в теплій воді з додаванням ефірних пом'якшуючих масел.
 • Чистка ступень від грубої шкіри спеціальним верстатом для ніг або за допомогою апарату для педикюру.
 • Шліфування підошв.
 • Обробка нігтів і пальців ніг.
 • Нанесення масажними рухами на ступні ніг зволожуючого крему.
 • Фарбування нігтів кольоровим або поліруючим безбарвним лаком
Майстри нашої перукарні раді бачити на процедурі педикюру не тільки жінок, але і представників сильної статі!