Ні для кого не секрет те, що, сходивши в салон краси один раз на стрижку, неможливо надати форму зачісці назавжди. Щоб, створений майстром образ, виглядав доглянуто і сучасно, необхідно підтримувати його за допомогою укладання. Навіть, якщо стрижка виконана в «рваному» стилі і хочеться бачити на голові модний на сьогоднішній день «творчий безлад», все одно, в результаті, потрібно враховувати на скільки він вписується в ваш образ в цілому: характер, темп життя, сферу діяльності. А також важливо те, що потрібно підтримувати обраний стиль зачіски щодня.

Майстри Перукарні No1 - фахівці своєї справи, завжди в курсі останніх новин про Hair-тенденції. Стежачи за модою і новинками сфери своєї діяльності, вони постійно розвиваються, прагнуть ставати краще і краще, щоб радувати вас. Світ і час не стоять на місці і вони теж. Майстри-перукарі нашого салону із задоволенням допоможуть вам стати ще краще. Вони завжди раді створити шедевр з вашими волоссям. Запрошуємо вас на укладання: Повітряне укладання з дифузором. Ідеально підходить красуням з локонами! Гаряче укладання щипцями і вирівнювачем будь-якого діаметру, для тих хто мріє мати зачіску як у зірок Голлівуду!

Укладка волос в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в КиевеУкладка волос в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в КиевеУкладка волос в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в Киеве

Наші майстри в роботі використовують виключно професійну косметику:

  • Віск, якій надає волоссю текстуру, що фіксує зачіску.
  • Лаки від слабкої до супер сильної фіксації, які не залишать ні сліду нальоту на волоссі.
  • Для створення ефекту «мокрого волосся», використовуються спеціальні гелі.
  • Спреї, щоб зачіска трималася добу, не дивлячись на вологість. Муси для додання супер обсягу.