Коса з давніх-давен є символом жіночої краси. По тому, як саме була сплетена коса, можна було дізнатися про наміри і плани її господині.

Заплетена коса вважалася найбільш зручною і простою зачіскою, але вона була популярна не через це. В ті часи коса вважалася потужним оберегом, також в процесі плетіння проговорювали потрібні змови на щастя, любов, удачу. Вважалося, що саме в косі знаходиться вся життєва сила. Тому, волосся ні в якому разі не обрізали і ретельно за ними доглядали.

Сьогодні існує величезна кількість варіацій звичайної коси, завдяки чому з її допомогою можна створювати чудові і незвичайні зачіски. Косу можна поєднувати і з іншими елементами, що дозволяє створювати чудові вечірні зачіски.

Плетение косичек в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в КиевеПлетение косичек в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в КиевеПлетение косичек в салонах-парикмахерских «Парикмахерская №1» в Киеве

Одним з найпопулярніших плетінь є коса «риб'ячий хвіст», вона виглядає неймовірно красиво на довгому волоссі. Також, для власниць шикарного довгого волосся підійде такий варіант плетіння як колосок. Ця проста зачіска може бути виконана з одного косою, або двома, все залежить від бажання клієнтки.

Дуже популярним стало плетіння безлічі дрібних кісок, в які вплітаються кольорові нитки. Такий варіант підійде сміливим дівчатам, які не бояться бути в центрі уваги. Це плетіння візуально подовжує волосся, а яскраві нитки акцентують на них увагу.

Сьогодні будь-яка модниця може дозволяти собі косу. Якщо раніше це було привілеєм довгого волосся, то сьогодні майстри можуть зробити чудову косу і на короткому волоссі. Наприклад, можна заплести африканські косички.

Великою популярністю користуються французька або грецька коси. Вони виглядають елегантно і можуть підійти до будь-якого вечірнього вбрання.

Якщо з'єднати кілька стилів плетіння, то в результаті може вийти яскравий, і неповторний образ. Майстри допоможуть підібрати індивідуальну зачіску, яка підкреслить унікальність і жіночність.