Блог

Яка сучасна дівчина не мріє про міцні здорові нігті, які зроблять ручки ще привабливішим? Але постійне прибирання в квартирі, миття посуду і приготування заважають отримати бажаний результат: нігті постійно розшаровуються і обламуються.

Ні для кого не секрет, що будь-яка стійка крем-фарба, що містить аміак, повільно руйнує внутрішню структуру волосся, роблячи їх жорсткими і млявими. Як же бути? Як зберегти здоров'я і шовковистість волосся, не відмовляючись при цьому від використання стійких крем-фарб? Досить дотримуватися кількох простих порад по догляду за фарбованим волоссям.

Для догляду за волоссям потрібно як мінімум один, а то і дві-три правильно підібраних гребінця. Але далеко не кожна дівчина приділяє вибору цього необхідного аксесуару досить уваги.

На жаль, відзначивши своє 25-річчя, багато людей починають помічати перші ознаки старіння організму. Наше волосся є придатком шкіри, і до нього застосовуються ті ж закони.

Довгі міцні нігті - прикраса будь-якої жінки, але, щоб ваші нігті були по-справжньому здоровими і доглянутими, необхідно покращувати їх. Манікюр - один з найбільш популярних і доступних способів надати нігтьовій пластині бажану форму і колір.

Велика кількість людей, які проживають на території нашої країни, постійно борються з лупою - лусочками відмерлої шкіри на голові. Найчастіше причиною цього захворювання стає грибок.

Перше, дуже важливе правило, це вживання в їжу продуктів, що містять вітаміни і мікроелементи. Влітку включайте в раціон фрукти і овочі, зібрані з грядки, а взимку доповніть харчування вітамінними комплексами, купленими в аптеках. Як позбутися від поперечних ліній на нігтях?