Ключовим компонентом в складі волосся людини є кератин - речовина, з розряду складних протеїнів. Волосся постійно втрачає природний кератин, що призводить до потускніння, ламкості, безжиттєвості. Причиною цього процесу може стати як фен, так і розчісування з завивкою, чималий внесок вносять і природні чинники, такі як яскраві сонячні промені і мороз. Єдиним способом повернення природної м'якості, блиску і еластичності волоссю є відновлення рівня вмісту кератину в ньму.

Існує прогресивна технологія під назвою термокератин, яка проводиться в салоні і застосовується для всіх типів волосся, в тому числі фарбованих.

Вона гарантує швидке пожвавлення, кератинізацію волоссю. Ця процедура проводиться окремо, але можлива в якості додаткової послуги при стрижці, фарбуванні волосся. Кератин має властивість ремонтувати кутикули з ушкодженнями, що призводить до згладжування лусочок в волосі і придбання волоссям здоров'я і блиску.

Терапія ESTEL ТЕРМОКЕРАТИН здійснюється за допомогою унікальної за своїм змістом маски і застосуванням термоактиватора, що має властивості розігрівання. В основі цього лежить властивість кератину під дією підвищеної температури з легкістю вкорінюватися у волосся.

Для збільшення ефективності застосовується кератинова вода, що володіє властивостями: розгладжувати, ущільнювати, зволожувати, надавати об’єм, захищати від перепадів температур волосся.

Ефект ESTEL THERMOKERATIN (ТЕРМОКЕРАТИН) накопичується, його видно після кожного сеансу. Волосся стає шовковисте, м'яке, щільніше.

Важливо пам'ятати, що застосування в домашніх умовах засобів із серії ESTEL THERMOKERATIN (ТЕРМОКЕРАТИН) закріплює досягнуті під час процедури результати. Наші перукарні пропонують цю послугу за ціною від 245 грн.