Загальновідома думка «на іншому березі трава зеленіша» відноситься і до зовнішнього вигляду людини. Саме тому дівчата в пошуках ідеального образу вирішуються на кардинальну зміну зачіски. Кучеряве волосся регулярно випрямляються за допомогою вирівнювачів, мусів, бальзамів та інших засобів, призначених для укладання волосся. А жінки з прямим волоссям з заздрісно зітхають, дивлячись на кучеряву подругу, і дістають коробки з бігуді та плойками.

Ось тільки в домашніх умовах ніякі зусилля не дають довгострокового ефекту. Хоч скільки поливай волосся лаком, через кілька годин воно все одно візьме свою природну форму. «Перукарня No1» в Києві допоможе вам в цій ситуації. Йдеться про хімічну завивку волосся.

Досвідчені майстри з легкістю створять з прямого волосся копицю шикарних кучерів, які протриматися досить тривалий термін. До того ж, хімічна завивка має ще ряд переваг перед домашніми способами:

  • після хімічної завивки кучері стійко витримують будь-яку вологість, і навіть потрапивши під проливний дощ, завивка залишається такою ж пружною і тримає форму;
  • після завивки волосся набуває додатковий об"єм;
  • волосся жирного типу трохи підсушують в процесі хімічної завивки;
  • відпадає потреба в щоденній укладці, що віднімає купу часу - волосся завжди красиво в'ється і тримає форму.